До уваги виборців Львівського району!

У Львівській райдержадміністрації утворений та працює відділ ведення Державного реєстру виборців.
У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України, утворенням та реорганізацією райдержадміністрацій, повноваження утвореного відділу поширюються на територію Львівського району за винятком міста Львова і включають понад 291 тис. виборців.

За потреби уточнити свої персональні дані, виборчу адресу, перевірити інформацію про своє включення/невключення до Реєстру виборців, громадяни можуть особисто у відділі ведення ДРВ.
Відділ працює за адресою: м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27, кабінет №3А, перший поверх.
При собі необхідно мати паспорт, а у разі зміни прізвища – документ, що посвідчує ці зміни.