Дорожники ремонтують ділянку між містами Жовква та Кам’янка-Бузька

У межах «Великого будівництва» ремонтують ділянку автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка між містами Жовква та Кам’янка-Бузька.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, 25,5- кілометрову ділянку дороги розпочали наприкінці минулого року.

У ході реконструкції провели такі роботи:

розширення проїзної частини;

забезпечили водовідведення;

у селах Зіболки та Батятичі влаштували дощову каналізацію з очисткою в сепараторі нафтопродуктів та подальшим випуском води в існуючі водовідвідні канави та водопропускні труби;

22 км дороги заасфальтували у нижньому шарі з крупнозернистого асфальтобетону з попереднім укріпленням основи;

на 16-кілометровій ділянці влаштовано фінальний шар дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону;

влаштували зовнішнє освітлення у селах Блищиводи, Передримихи, Дернівка;

збудували кільцеву транспорту розв’язку поблизу села Дальнич, яку освітлено;

на в’їзді в населені пункти влаштували сучасні засоби заспокоєння руху;

в межах населених пунктів збудували тротуари та зупинки громадського транспорту;

перебудували мостовий перехід через річку Желдець.

“Крім цього, на ділянці Жовква – Зіболки проведені заходи з безпеки дорожнього руху. А саме, нанесено горизонтальну дорожню розмітку та встановлені дорожні знаки.  У поточному році плануємо завершити роботи з асфальтування всієї ділянки дороги. Наразі ремонтні роботи проводяться у лісовому масиві поблизу села Зіболки”, – повідомляють у Службі автомобільних доріг Львівщини.

Зазначимо, ремонт виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».