k2FtbBdWr1

Доступ до Реєстру декларацій за кордоном: що треба знати

Обмеження на користування Реєстром декларацій за межами країни існують лише в рф, Китаї, Пакистані, Афганістані та Ірані. Також певні обмеження запроваджені деякими КНЕДП для використання КЕП на деяких ресурсах).

В такому випадку декларантам радять звернутись до КНЕДП  з проханням розблокувати вашу ІР-адресу задля можливості користуватися КЕП з-за кордону.

Крім того, існує можливість доступу до Реєстру за допомогою VPN з українськими ІР-адресами. Користувачів просять заздалегідь потурбуватися про наявність чинного КЕП та звернутися до відповідних органів.

Реєстри НАЗК можуть некоректно працювати із системами, підтримка яких не забезпечується компаніями-розробниками. Це стосується, зокрема, систем Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 98, Windows 95, а також мобільних пристроїв.

Тому НАЗК рекомендує використовувати операційні системи Windows 10 або 11, MacOS, CentOS, Ubuntu, а також браузер Google Chrome, оновлений до останньої версії. В НАЗК не радять подавати декларацію за допомогою своїх мобільних пристроїв чи планшетів.