Електронний кабінет – для зручності платника податків

З метою роз’яснення платникам переваг подання податкової звітності у електронному вигляді, впровадження нових та удосконалення наявних електронних сервісів обслуговування платників, а також можливостей Електронного кабінету, нещодавно у Кам’янка-Бузькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проведено зустріч з фізичними особами-підприємцями та громадянами на тему: «Електронний кабінет – для зручності платника податків».

Під час зустрічі фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області наголосили, що для того, щоб дізнатися про сплачені податки, подати звітність, отримати інформацію з реєстрів чи адміністративну послугу, подати заяву та запит не обов’язково йти до державної податкової інспекції. Чимало можливостей для отримання інформації зі свого персонального комп’ютера передбачено в рамках цифровізації послуг Державної податкової служби.

Для цього на вебпорталі ДПС України забезпечено доступ до низки безкоштовних електронних сервісів.