k2FtbBdWr1

Естонія і Латвія нададуть Україні військову та гуманітарну допомогу: про це детальніше

Сьогодні, 1 березня, голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з Надзвичайними і Повноважними Послами Естонії та Латвії в Україні.  

Максим Козицький подякував послам за допомогу їхніх країн та підтримку України у такий скрутний момент.

«Естонія направить Україні додаткову військову допомогу у вигляді протитанкових ракет Javelin та зенітних боєприпасів. Латвія передає понад 30 вантажівок із боєприпасами, шоломами, сухпайками, медприладами та ліками, а також 500 тонн дизельного палива. Крім того, будуть передані боєприпаси, про що повідомив міністр оборони країни. Це свідчить про надзвичайно сильну підтримку та віру в нашу країну. Лише такими консолідованими діями усіх європейських партнерів ми зможемо завдати потужнішого удару по ворогу», – сказав голова Львівської обласної військової адміністрації.

Надзвичайний і Повноважний Посол Естонії в Україні Каймо Кууск заявив, що Україна була та буде стратегічним партнером.

«Ми від початку підтримували прагнення України до вступу у Європейський союз. Саме вашу країну ми бачимо повноправним учасником європейського товариства. Учорашнє підписання Володимиром Зеленським заявки на членство України у ЄС є надзвичайно приємною новиною для нас, адже процес вступу розпочався давно, але зараз є хороший момент для реалізації цього задуму», – зазначив посол Естонії.

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Ілгварс Клава був здивований консолідацією українців у такий скрутний момент для країни.

«Я вражений тим, наскільки великий дух взаємодопомоги панує поміж українцями. Та кількість людей, які зараз допомагають армії, є лише підтвердженням моїх слів. Зараз вкрай важливою є допомога іноземних друзів і ми робимо все, щоб Україна вистояла та стала частиною однієї європейської сім’ї народів». – Запевнив посол Латвії.

Також посли обох держав поцікавилися, яка ще допомога потрібна та запевнили, що вони будуть і надалі підтримувати Україну і її територіальну цілісність.