Фахівці  служби у справах дітей Львівської РВА надали методичну та практичну допомогу колегам Рава-Руської міської ради

З метою надання методичної та практичної допомоги з питань дотримання вимог законодавства щодо захисту прав та законних інтересів дітей, працівники служби у справах дітей Львівської районної військової адміністрації здійснили робочу поїздку до служби у справах дітей Рава – Руської міської ради.

Під час візиту обговорені питання організації першочергових заходів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей з вимушено переселених родин.

Також службі у справах дітей  Рава-Руської міської ради   надані консультації щодо  роботи органу опіки і піклування, ведення обліку та оформлення особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах , складання та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, оформлення протоколів засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Довідка. На території Рава-Руської територіальної громади функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховуються 7 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та 2 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також з 2022 року на території проживає 3 ДБССТ з Запорізької, Кіровоградської та Луганської областей, в яких виховується 18 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та 3 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 дитина перебуває під опікою.

За час воєнного стану з 24 лютого 2022 року в цих приміщеннях тимчасово перебували 5 дитячих будинки сімейного типу з Донецької, Херсонської, Чернігівської, Сумської, Запорізької областей. На території Рава-Руської ТГ проживає 7600 дітей від народження до 18 років.

У службі у справах дітей Рава-Руської ТГ на обліку перебуває 21 дитина, яка опинились у складних життєвих обставинах. На первинному обліку у службі у справах дітей перебуває 16 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 15 дітей влаштовані у сімейну форму виховання і 1 дитина, за станом здоров’я, перебуває у закладі інституційного догляду. Три сім’ї з території громади взяли під опіку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з інших територій.