Футбольна битва: юні зірки Зимноводівської громади змагаються за перемогу

4 команди, 3 призових місця, запекла боротьба – ось як можна охарактеризувати емоційний футбольний турнір, що відбувся в рамках II етапу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».

Юні футболісти з Суховільського ліцею, Лапаївського ліцею ім. Героя України Георгія Кірпи, Ліцею № 2 Зимноводівської сільської ради та Ліцею № 1 Зимноводівської сільської ради не шкодували ані сил, ані емоцій, аби здобути перемогу.

Вболівальники палко підтримували своїх фаворитів, створюючи атмосферу справжнього спортивного свята.

За результатами запеклої боротьби перше місце виборола команда Ліцей 1 Зимноводівської сільської ради, друге – команда Лапаївський ліцей імені Героя України Георгія Кірпи, а третє – команда Ліцею №2 Зимноводівської сільської ради.

Команда Суховільського ліцею також гідно виступила та продемонструвала свою волю до перемоги.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо юним спортсменам подальших успіхів, нових вершин та втілення найзаповітніших мрій!