Галицько-Франківський об’єднаний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки м. Львова пропонує службу за контрактом

Війна поруч і стосується кожного з нас. Україна восьмий рік поспіль протистоїть російській збройній агресії. Ключовим завданням є стримування противника шляхом розвитку  оборонних можливостей держави і підвищення ціни потенційної агресії до неприйнятної. Провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони належить Силам ТрО Збройних Сил України. Формування та створення сучасної системи ТрО є ще одним кроком до набуття ЗС України повноправного членства в НАТО та базується на передових методиках країн Північноатлантичного договору.

Реформування системи ТрО поступово призведе до змін у суспільній свідомості не лише у ставленні до захисту населення на території України, але й до більш відповідального ставлення до військового обов’язку.

Ця війна завтра може бути в твоєму домі. Що ти робиш, аби цього не сталося? Як ти готуєшся зустрічати ворога? Тримаєш тривожний рюкзачок під рукою та готовий в будь-яку мить мчати до військомату або за кордон? Найбільша помилка думати, що війна тебе обійде, багато хто думає – прийде війна до мого будинку, тоді я піду воювати. Пізно буде. Без особистої підготовки та злагодженості підрозділів всі ці спроби будуть зведені до великих втрат та поразки. Ворог не тільки на Сході, він вже є серед нас і активно веде війну в тилу через інтернет та ЗМІ, тому важливо бути підготовленим, бути впевненим у своїх командирах та побратимах з якими при необхідності прийдеться боронити свою родину та землю. Захист держави – це священний обов’язок громадянина України. Тому служба за контрактом в резерві в підрозділі територіальної оборони Львівського району саме для тебе.

ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ В РЕЗЕРВІ:

– без відриву від звичайного життя індивідуальна підготовка з вогневої, тактичної, інженерної підготовки та тактичної медицини із залученням інструкторів з бойовим досвідом під час стрілецьких днів раз на місяць;

– за бажанням проходження навчальних зборів та курсів підвищення кваліфікації тільки у своєму підрозділі;

– при введенні воєнного стану, ти знаєш в який підрозділ, на яку посаду ти йдеш та які задачі виконує підрозділ на території Львівської області;

– громадяни, які виявили бажання, від 18 (які не проходять військову службу) до 57 років звертатися в РТЦК та СП за місце приписки.