Генеральний штаб України опублікував ранкове зведення станом на 5 червня

На Слов’янському напрямку росіяни завершили перегрупування і наступають у напрямках Довгеньке — Долина та Бражківка — Вірнопілля.

На Донецькому напрямку росіяни зосереджені на наступі, аби оточити українських військових у районах міст Сєвєродонецьк і Лисичанськ та заблокувати логістичні шляхи.
На Лиманському напрямку росія наступає у напрямку Святогірська, намагається витіснити наші війська на правий берег річки Сіверський Донець.
На Сєвєродонецькому напрямку окупанти, за підтримки артилерії, штурмують у місті Сєвєродонецьк, контролюють східну частину міста. Крім того, аби захопити панівні висоти, рф намагається наступати в напрямку Ниркове — Миколаївка.
На Бахмутському напрямку, для доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, російська армія перекинула понад 20 одиниць озброєння та військової техніки.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти обстрілюють передній край оборони та тилові райони ЗСУ, аби не допустити їхнього перегрупування.
На Харківському напрямку підрозділи росіян продовжують зосереджувати основні зусилля на утриманні зайнятих позицій та недопущенні подальшого просування наших військ до державного кордону. Російські окупанти застосували фосфорні боєприпаси в районі селища Черкаські Тишки.
На Сіверському напрямку росія артилерією обстріляла об’єкти інфраструктури в районах селищ Старикове та Катеринівка Сумської області, а також селища Кам’янська Слобода Чернігівська області.
На Південнобузькому напрямку, в очікуванні наступу ЗСУ, російська армія замінувала узбережжя річки Інгулець.
На Миколаївському напрямку рф розгорнула до двох реактивних та двох батарей ствольної артилерії. Також намагається відновити свої втрачені позиції на напрямку Сухого Ставка й Лозового, але зазнала втрат і відійшла.
У готовності до застосування в акваторії Чорного моря перебуває п’ять носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калібр».