k2FtbBdWr1

«Головне – наша Перемога», – бійці новоствореної штурмової бригади Нацполіції «Лють»

Назар і Богдан – брати-близнюки. Разом завжди й всюди – разом росли, разом служили в армії у юності, разом зараз захищають Україну.

Обоє служили в армії, потім працювали у підрозділах Державної служби з надзвичайних ситуацій. Пізніше трапилися події на Майдані та початок антитерористичної операції на Донбасі.

«Коли у 2014 році оголосили набір добровольців у новостворений батальйон патрульної служби тоді ще міліції особливого призначення «Львів», ми після недовгих роздумів вирішили служити саме там. Відбули навчання, служили у Лисичанську, Сєвєродонецьку, Станиці Луганській – виконували завдання командування», – розповів Назар.

Під час служби у поліції Назар та Богдан здобули вищу освіту. Після заочного навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ вони стали дипломованими правознавцями.

У 2022 році, коли відбулося повномасштабне вторгнення російських військ на територію України, брати продовжували службу у батальйоні «Львів», але, почувши про те, що триває набір добровольців до новоствореної оперативно-штурмової бригади Національної поліції України «Лють», старші сержанти поліції Назар та Богдан одразу ухвалили рішення продовжити службу у цьому підрозділі.

«Основне, що нас зацікавило – підрозділ «нового взірця», формується лише за бажанням, з добровольців, тобто – людей вмотивованих і цілеспрямованих, спеціально для визволення наших окупованих територій. Те, чого ми й хотіли. Тут вже інша підготовка, інша спеціалізація, будуть інші завдання. Керівники бригади мають величезний бойовий досвід. Думаю, тут ми будемо найбільш ефективними», – зазначив Назар.

Відомо, Богдан має дружину, з якою виховують шестирічну доньку, а Назар планує одружуватися після Перемоги.

Нагадаємо, що об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» – це воєнізований підрозділ Департаменту поліції особливого призначення нового зразка для відсічі та стримування збройної агресії проти України.

Бригада «Лють» – це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій.

У їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Формування бригади триватиме до 1 квітня.

Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.

Далі кандидат має відбути військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тести, скласти тестування на знання законодавства та логічне мислення.

Після успішного тестування він матиме кількамісячне навчання.

Після завершення якісної підготовки бійці беруться до виконання завдань – знищення ворога.