k2FtbBdWr1

Громадськість запрошують до обговорення Регіональної програми інформатизації «Цифрова Львівщина» на 2022-2024 роки

На Львівщині відбудуться електронні консультації з громадськістю щодо проєкту Регіональної програми інформатизації «Цифрова Львівщина» Львівської обласної державної адміністрації на 2022-2024 роки.

До участі запрошують представників експертного середовища, органів місцевого самоврядування області, інститутів громадянського суспільства, громадських активістів, журналістів, представників ЗМІ.

Деталі проведення консультацій та проєкт Регіональної програми інформатизації «Цифрова Львівщина» Львівської ОДА на 2022-2024 роки розміщений на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» за посиланням.

Пропозиції можна подати до 25 листопада 2021 року на електронну адресу: Thedigital@loda.gov.ua

Результати обговорення опублікують після 29 листопада на офіційному сайті Львівської ОДА в рубриці «Консультації з громадськістю».

Зазначимо, що регіональна програма інформатизації «Цифрова Львівщина» на 2022 – 2024 роки визначає основні засади реалізації регіональної політики у сфері інформатизації, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Відповідно до чинного законодавства, Програма розроблена як складова Національної програми інформатизації України та визначає комплекс пріоритетних завдань щодо інформаційного, організаційно-технічного,  нормативно-правового забезпечення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування регіону та щодо соціально-економічного розвитку шляхом впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у всі сфери життєдіяльності Львівщини.