Як зазначають організатори, за короткий проміжок часу учням вдалось чудово підготуватися до творчих виступів та продемонструвати свої вміння та вправність.
Переможцями змагань стала команда «АІІ stars” Давидівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка. ІІ місце посіла команда «Лілея» Чишківський ліцей, ІІІ місце – команда «Вогники Давидівського ліцею імені Т.Г. Шевченка, ІV місце – команда «Синьо-жовті блискавки» Давидівського ліцею імені Т.Г. Шевченка.
Ще більше новин:
«Різдво як стосунки»: у Жовківській громаді відбулося освітнє рандеву для вчителів-методистів
Як організувати День донора на робочому місці
У Кам’янка-Бузькій ДПІ навчають користуватись електронними сервісами ДПС
Архівна довідка. Як отримати архівну довідку
У Львівській РВА відбулася робоча нарада із керівниками служб у справах дітей
Про проведення cемінару з актуальних питань податкового законодавства