«Іван Франко – це розум і серце нашого народу»

Один з найбільших європейських інтелектуалів 19 століття, класик української літератури, науковець, громадський і політичний діяч, перший з українських письменників номінований на Нобелівську премію з літератури (1915) – Івана Франко, одна із найяскравіших постатей в українській історії. Він уособлює цілу епоху української культури. Людина універсальної обдарованості, титанічної працьовитості, незламної стійкості.

Сьогодні 165-а річниця від дня народження Великого Українця. Життя його не було одноманітним і у всьому, за що брався, залишав величезний слід. Івана Франка не тільки згадують з гордістю, називаючи національним генієм, а й вивчають його літературну спадщину – це більше шести тисяч творів, адже свою літературну діяльність розпочав у 12 років. Франківські традиції продовжують жити і розвиватися в наші дні.