Кам’янка-Бузька ДПІ інформує про обмеження права на нарахування податкової знижки

Кам’янка-Бузька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує про чинні обмеження права на нарахування податкової знижки, передбачені ст. 166 Податкового кодексу України. До їх числа відносяться:

– податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника ПДФО;

– загальна сума податкової знижки, нарахована платнику ПДФО у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника ПДФО;

– якщо платник ПДФО до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Нагадуємо, що підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум, зображуються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи. Декларація подається по 31 грудня (включно) наступного за звітним податкового року.

Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2021 року, можуть подати податкову декларацію до контролюючого органу упродовж всього 2022 року.