Христина Замула з робочою поїздкою відвідала Великолюбінську та Комарнівську громади

Сьогодні, 29 серпня, начальниця Львівської РВА Христина Замула з робочою поїздкою відвідала дві громади Львівського району – Великолюбінську та Комарнівську.

Христина Замула розповіла, що у Великолюбінській громаді розпочинається будівництво ЦНАПу: “Його облаштують у будівлі Великолюбінської селищної ради. На роботи передбачили 7 млн гривень. Відтак уже незабаром мешканці зможуть отримувати тут необхідні адміністративні послуги”, -зазначила очільниця району.

Тим часом, за словами Христини Замули, у Комарнівській громаді триває відновлення бетонного мосту між селами Монастирець і Поляна. Його зруйнувала повінь ще у 2008 році. Роботи коштують 16, 5 млн гривень.

Також під час візиту обговорили готовність місцевих шкіл до нового навчального року.

У Великолюбінській громаді є 5 ЗЗСО, які працюватимуть офлайн.

У Комарнівській громаді – 10, і вони теж планують навчання офлайн.

У школах подбали про довіз дітей, комфортні умови навчання для учнів та роботи для вчителів, безпеку на випадок повітряних загроз.