Комісія облради підтримала питання щодо надання Трускавцю статусу курорту державного значення

Питання щодо оголошення природної території міста Трускавець курортом державного значення обговорили сьогодні під час засіданні постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Львівської обласної ради.

«Трускавець вже зробив вагомий крок до закріплення статусу курорту державного значення.  Комісія підтримала наміри Трускавецької міської ради, що є добрим початком для тривалої процедури. Очікуємо на підтримку решти депутатів обласної ради на найближчому пленарному засіданні», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Опираючись на рішення обласної ради, ми можемо далі працювати над тим, аби Трускавець офіційно став курортом державного значення. Сьогодні я представляю позицію усіх мешканців нашої громади.  Сподіваюся, що наша багаторічна праця увінчається успіхом. Я щиро переконаний, що цей статус надасть місту нові можливості, розвиток і процвітання», – наголосив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Зазначимо, остаточне рішення про оголошення територій курортами державного значення приймає Верховна Рада України за поданням Кабінету Міністрів України.