k2FtbBdWr1

Консультації із застосування РРО/ПРРО та з інших питань оподаткування надають фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ

Під час зустрічі з платниками податків працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області фахово роз’яснюють новації податкового законодавства, зокрема, щодо Закону №3219.

Наголошують на необхідності застосування фізичними особами підприємцями II-IV груп РРО або ПРРО у разі здійснення розрахунків з покупцями за готівку та нагадують, що відновлено застосування штрафних санкцій за порушення законодавства щодо застосування РРО або ПРРО.

Звертають увагу, що суб’єкти господарювання можуть самостійно за власним бажанням обрати класичний або програмний РРО, залежно від своїх функціональних потреб та фінансових можливостей.

Також інформують платників про можливість проведення звірки нарахування майнових податків, а також доводять до відома, що до 31 грудня поточного року скористатися правом на отримання податкової знижки..

Крім цього, розповідають про електронні сервіси ДПС, зокрема, Електронний кабінет платника та застосунок «Моя податкова», за допомогою яких можна в режимі реального часу провести звірку по платежах до бюджету, дізнатись про наявність чи відсутність податкового боргу, сплатити податки до бюджету тощо. За допомогою приватної частини Електронного кабінету можна подати податкову звітність в електронному вигляді, автоматично перевірити заповнену звітність на наявність арифметичних помилок та оновлення версій форматів документів, які є підставою для нарахування і сплати податків. Також у Електронному кабінеті платник може переглянути особисту інформацію-реєстраційні дані, дані податкового обліку та реєстрів, дані щодо розрахунків з бюджетом.