k2FtbBdWr1

Львів’ян запрошують на Здорову прогулянку

У суботу, 8 квітня, мешканців Львова запрошують долучитись до «Здорової прогулянки» у парку ім. Івана Франка (вул. Соломії Крушельницької, 11-13).

Під час прогулянки всі охочі разом з інструктором зможуть навчитися скандинавській ходьбі й перевірити свій стан здоров’я.

У парку працюватиме медична зона, де учасники зможуть виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень цукру в крові, проконсультуватися з сімейним лікарем та інфекціоністом. Усі охочі зможуть визначити свій індекс маси тіла та отримати поради про здорове харчування. Також буде можливість зробити швидкий тест на вірусні гепатити та вакцинуватися від COVID-19. І ще всі охочі отримають корисну інформацію про те, як правильно чистити зуби, мити руки і загалом піклуватися про своє здоров`я.

Заняття зі скандинавської ходьби з інструктором триватимуть з 13:00 до 17:00 у парку за спеціальним маршрутом. Для того, аби взяти участь у прогулянці, потрібно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/ZkHmHaYPMncfi3zH7.

Зареєстровані учасники отримають спорядження для скандинавської ходьби та навушники, щоб протягом 20 хвилин слухати музику та цікаву інформацію про здоров’я, а також подарунок по завершенню прогулянки.

На сцені ведучий буде проводити розіграші на тему здоров’я, де за правильні відповіді можна отримати приємні подарунки. Така оздоровча подія – можливість потурбуватися про своє здоров’я та провести час з користю на свіжому повітрі з родиною і друзями.

Захід ініціювали Міністерство охорони здоров’я України та Центр громадського здоров’я МОЗ України в межах регіональної комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від COVID-19. У Львові захід проводиться за підтримки Львівської обласної військової адміністрації.