Львівщина отримала 25 «швидких». Їх передадуть у ті регіони України, які перебували під окупацією

25 «швидких», оснащених найсучаснішим обладнанням, передав сьогодні Фонд міжнародної солідарності.

Це лише частина допомоги. Загалом ж фонд планує передати Україні необхідних гуманітарних вантажів на 10 мільйонів євро. Фонд фінансується Європейським Союзом та Банком крайового господарства Республіки Польща.
Невдовзі 24 карети швидкої допомоги, які ми отримали сьогодні, поїдуть у ті громади України, які перебували під тимчасовою окупацією російської армії, і які та розграбувала, вкравши навіть «швидкі». Одна машина залишиться служити жителям Львівщини.
Дякую польському народу та владі за цю важливу допомогу, яка допоможе врятувати багато життів наших воїнів та мирних жителів. Дякую також за десятки тисяч тонн допомоги, яку ви надали від 24 лютого. Дякую за те, що прихистили 2 мільйони українців, яких з дому прогнала війна.
Ви були з нами ще тоді, коли багато хто сумнівався у тому, що ми вистоїмо бодай кілька днів. Ви є з нами зараз, коли велика війна триває уже понад чотири місяці. Впевнений, що і після перемоги ми разом втілимо багато спільних проєктів на користь українського та польського народів.