k2FtbBdWr1

Львівщина отримала чергову партію вакцини “Короновак”

На Львівщину прибула партія вакцини “CoronaVac”, у кількості 12 тисяч доз. Це інактивована вакцина, яку розробила китайська біофармацевтична компанія «Sinovac Biotech» – містить у своєму складі «вбитий» вірус, реагуючи на нього, організм виробляє імунітет. Вакцина є доступною у всіх пунктах щеплення та центах вакцинації населення Львівської області.

Технологію виготовлення таких інактивованих вакцин використовують вже майже 70 років і застосовують проти коклюшу, сказу, вірусного гепатиту А, гемофільної та менінгококової інфекції.

Детальніше про вакцину “Коронавак” – за посиланням.

«Навколо пандемії COVID-19 поширено досить багато міфів та думок. Для подолання пандемії вакцинація має бути не індивідуальним вибором, а вибором громади. Щеплення робляться в інтересах кожної людини, щоб уникнути порушення прав усіх людей. Кожна вакцина, чи то проти поліомієліту, грипу, кору чи ковіду – це рятівне коло у часи епідемій. Ми маємо вирішити, що для нас важливіше: постійно потерпати від впливу коронавірусу, збільшувати кількість госпіталізованих та померлих чи зробити важливий крок – піти провакцинуватись і змінити хід пандемії», – повідомив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Загалом в області провакцинували вже  974 981 осіб, з них 888 628 – отримали повний курс вакцинації. Вакциною «CoronaVac» провели 510 995 щеплень.

Нагадаємо, цього тижня в області вакцинуватися від ковіду можна у центрах вакцинації, а також – у пунктах щеплення (попередньо звернувшись до сімейного лікаря).