Львівщина продовжує лідирувати за Програмою 5-7-9%

Львівщина залишається у трійці лідерів серед областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це інформує Міністерство економіки України.

Окрім Львівщини високі показники результативності вже традиційно демонструють також Харківська та Київська області.

Загалом від старту програми в Україні банки-учасники вже видали 19 453 кредити на загальну суму 51,4 млрд грн. З них 19,7 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 6,6 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 25 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (47%), торгівлі та виробництва (24%) та промислової переробки (16%).

За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 435 договорів на суму майже 1,4 млрд грн. Зокрема, майже 950 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів під 0%. 319 млн грн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала понад 127 млн грн.

Докладніше про те як приєднатися до програми читайте за посиланням.