Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що на території району 8 – 9 червня очікується висока пожежна небезпека (4-ий клас). Закликаємо усіх дотримуватись правил пожежної безпеки – не випалювати суху траву та інші рослинні залишки, не розпалювати вогнища у непристосованих для цього місцях.
Висока пожежна небезпека в умовах виникнення загоряння сухої трави, торфу та лісових насаджень може призвести до виникнення масштабних пожеж, які становитимуть загрозу життю і здоров’ю людей, довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі.
Поводьтесь з вогнем обережно!
Ще більше новин:
Практичний досвід відновлення архітектурних міст після ІІ світової війни
У Львівському районі відбувся ІІ етап ІІ туру олімпіади з ряду предметів в межах Всеукраїнських учні...
Як підготувати дитину до школи
Президент підписав Закон щодо спрощення порядку зміни цільового призначення земельних ділянок
Розширення програми «Доступні кредити 5-7-9%»: тепер її коштом можна придбати газові генераційні уст...
У Комарнівській громаді відкрили добровільну пожежну дружину