Львівська районна військова адміністрації інформує про погіршення погодних умов

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 08-10 січня на дорогах Львівського району очікується ожеледиця. Температура вночі опуститься до -17°, вдень до -10°, -5°.

Закликаємо мешканців бути обачними, обходити металеві кришки люків, не прогулюватись біля краю дороги, не перебігати проїжджу частину перед автомобілями, оскільки під час ожеледиці збільшується гальмівний шлях. Щоб уникнути переохолодження необхідно вибирати щільний, легкий одяг, який не обмежує рух. Взуття має бути сухим та комфортним.

Якщо уникнути переохолодження не вдалось, то дотримуйтесь таких рекомендацій:

• помістіть постраждалого з будь-яким видом відмороження в тепле приміщення;

• дайте постраждалому гарячий напій;

• розітріть щоки, ніс, вуха, якщо вони побіліли, чистою рукою до почервоніння і появи поколювання;

• розітріть відморожену частину тіла спиртом або одеколоном;

• не можна розтирати снігом, тому що сніг не зігріває, а прохолоджує відморожені ділянки та ушкоджує шкіру;

• примусьте постраждалого під час розтирання намагатися рухати ушкодженими кінцівками;

• розтирання заборонене, якщо з’явилося припухання відмороженого місця або пухирі.

Покладіть на відморожене місце пов’язку з товстим прошарком вати і доставте постраждалого до лікаря.