k2FtbBdWr1

Львівський каратист Станіслав Горуна – бронзовий призер Олімпійських Ігор

Два переможні поєдинки провів Станіслав Горуна у своїй групі у ваговій категорії до 75 кг, чим забезпечив собі вихід до півфіналу та бронзу Олімпійських Ігор. У боротьбі за вихід до фіналу, на жаль, поступився італійцю. 

31-річний Заслужений майстер спорту України Станіслав Горуна тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та представляє Збройні Сили України. За фахом – юрист, навчався у Львівському національному університету ім. Івана Франка.

Нагадаємо, Станіслав здобув ліцензію на участь в Олімпійських Іграх в Токіо на чемпіонаті Європи з карате 2021 року в особистих змаганнях за підсумками олімпійського рейтингу, де він посідав 4 місце станом на червень 2021 року.

Представляючи Україну на міжнародних турнірах, Станіслав став чемпіоном ІІ Європейських ігор, чемпіоном Всесвітніх ігор в 2017 році  та чемпіоном Європи в 2021 року.  Він також багаторазовий призер чемпіонатів світу і Європи, переможець міжнародних турнірів Прем’єрліги (K1 Premier League), багаторазовий чемпіон України.

Тренує Станіслава заслужений тренер України Антон Нікулін. За бронзу на Олімпіаді львівський каратист отримає від області грошову винагороду у розмірі 150 тисяч гривень. Ще 75 тисяч отримає його тренер.

Spread the love