k2FtbBdWr1

Маже 40 тисяч земельних ділянок зареєстрували на Львівщині від початку року

Від початку 2021 року державні кадастрові реєстратори територіальних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстровали 39 864 земельні ділянки в Національній кадастровій системі.

Майже всі заяви надійшли за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

Загалом у 2021 році до територіальних органів Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 67 тис. заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 64 тис. заяв, або 94 % від їх загальної кількості.

Окрім цього однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру. Загалом по області цього року опрацьовано понад 17 тис. заяв про видачу таких витягів.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні, та з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, нагадуємо про можливість замовлення адміністративних  та інших послуг Держгеокадастру онлайн. Усі Е-сервіси Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/) працюють у звичному режимі. Кожен охочий має можливість, не виходячи з дому, ними скористатися. На даному веб-ресурсі Ви зможете замовити адміністративні та отримати сервісні електроні послуги Держгеокадастру. Для цього необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID). Більше дізнатися про електронний кабінет та доступні електронні сервіси можна на довідковому веб-сайті: http://wikimap.dzk.gov.ua», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.