k2FtbBdWr1

Мешканців Львівщини запрошують позмагатись у спортивному туризмі

Наступного тижня, упродовж 14-16 жовтня, відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного туризму «ПІКУЯНА – 2021». Вже традиційно сходження на найвищу вершину Львівщини гору Пікуй присвячено Дню захисників і захисниць України та пам’яті відомого львівського туриста Едуарда Зайцева.

Змагання проводить Львівська обласна федерація спортивного туризму спільно з туристсько-альпіністським клубом «Скеля» за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

«Спортивний туризм є ефективним засобом рекреації та повноцінного відпочинку людей різного віку та професій, тож щороку ці змагання стають все популярнішими. Також перевагою Львівщини є те, що у нас можна проводити змагання від I до III категорії складності впродовж всього року, а зручна міжнародна логістика дає можливість приймати учасників з різних країн», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Щоб взяти участь у змаганнях, слід попередньо зареєструватись до 19:00 год 14 жовтня року у туристсько-альпіністському центрі «Скеля» та електронною поштою e-mail: michsid44@gmail.com. Також зареєструвати команду можна телефоном 096 608 90 54 (Михайло Сідоров).