Міністерство освіти та науки України рекомендує новий 2022-2023 навчальний рік розпочати у форматі наживо, якщо у закладах забезпечені відповідні умови для дітей та працівників, згідно із вимогами воєнного стану

Відтак, одне з основних завдань на місцях – пошук альтернативного житла для вимушено переселених осіб, які зараз проживають у школах і закладах профтехосвіти.

Зокрема, йдеться про переобладнання приміщень інших інфраструктурних об’єктів, будинків, де ніхто не проживає.
У Львівському районі станом на 30 квітня 2022 року в 50 закладах освіти перебували 1948 осіб.
Станом на 25 червня 2022 року таких осіб 1026.
У Жовківській громаді в закладах освіти проживають найбільше осіб – 135. Зокрема, в оздоровчому закладі “Росинка» – 114.
Багато людей також проживають у школах і дитсадках у Новояричівській (102) та Щирецькій (97) громадах.
У закладах освіти в Сокільницькій, Зимноводівській та Кам’янка-Бузькій громадах наразі немає ВПО.
Відтак, Львівська РВА спільно із керівництвом громад напрацьовують варіанти розселення людей, які вимушено проживають у нашому районі.