Міністр соціальної політики України Марина Лазебна провела селекторну нараду з головами райдержадміністрацій та територіальних громад Львівщини

Сьогодні, 14 липня, відбулась селекторна нарада Міністра соціальної політики України Марини Лазебної з головами громад та райдержадміністрацій Львівської області, за участі заступника голови Львівської облдержадміністрації Віталія Загайного.

Обговорено питання щодо готовності громад працювати з населенням, реалізації політики щодо захисту прав дітей та наявності в громадах фахівців із соціальної роботи. У межах наради відзначили, що у територіальних громадах забезпечено прийом документів від суб’єктів звернення для отримання послуг соціального характеру на належному рівні. Окрім того, представили основні завдання та повноваження новоутвореного органу – Національної соціальної сервісної служби. Також наголосили на важливості створення в громадах мережі служб у справах дітей та формування їхньої штатної чисельності відповідно до законодавства України. Окремо обговорили питання належного перепризначення субсидій та питання державної субвенції на закупівлю житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.