Між Львівською РВА та міським регіоном Аахен підписано Угоду про солідарне партнерство

Сьогодні, 17 жовтня, начальниця Львівської РВА Христина Замула та радник міського регіону Аахен (Німеччина) д-р Тім Грюттемайєр підписали Угоду про солідарне партнерство між Львівським районом та міським регіоном Аахен у Німеччині.

“Єдність та міжнародне партнерство із сусідніми європейськими країнами – запорука розвитку нашого регіону, реалізації важливих соціальних та інфраструктурних проєктів і під час війни, і в період вже повоєнної відбудови. Задля такої плідної співпраці підписали Угоду про солідарне партнерство між Львівським районом та міським регіоном Аахен у Німеччині”, – зазначила очільниця РВА.

Вона висловила подяку Тіму Грюттемайєру за те, що разом розпочали плідну роботу задля розвитку громад нашого району: “Відтак після підписання Угоди про наміри у червні цього року партнерство солідарності між Львівським районом та міським регіоном Аахен тепер встановлене офіційно. Метою нашої дружби є підтримка Львівського району та України у подоланні викликів, спричинених війною, а також взаємний обмін та інтенсивна співпраця в освіті, науці, охороні здоров’я, культурі та економіці”, – наголосила Христина Замула.

Очільниця Львівської РВА також подякувала старості Любачувського повіту Зенону Сватеку за його гостинність, адже Угоду підписали у польському місті.