Оброшинська територіальна громада від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну розпочала активну волонтерську діяльність

Вона надає емоційно – психологічну підтримку дітям ВПО, організовуючи для них різноманітні мистецькі, культурні та спортивні заходи, щоб сприяти їхній інтеграції у життя громади.

Відтак, волонтери ради допомагали облаштувати пункт проживання для ВПО у Оброшинському ЗЗСО І – ІІІст. ім. Л. Шанковського та ЗДО с. Оброшине.

За сприяння відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Оброшинської сільської ради у громаді заснували клуб спортивної хореографії просто неба, якому члени молодіжної ради на волонтерських засадах роблять безкоштовні заняття для дітей ВПО та Оброшинської громади.

Також вони організували конкурс малюнка до Дня Конституції України серед дітей ВПО та громади, майстер – клас з писанкарства у приміщенні Оброшинського ЗЗСО І – ІІІст. ім. Л. Шанковського.

Юні волонтери спільно з ВПО беруть участь у плетінні маскувальних сіток для військових.

Вони організували благодійний баскетбольний турнір, у якому брали участь команди із сусідніх громад, приєдналися до збору коштів на ремонт автомобілів для ЗСУ, спільно із Львівським регіональним молодіжним центром організували для молоді громади та ВПО тренінг з командоутворення (Team Leading), екскурсію історичними пам’ятками громади для ВПО.

Відтак, представники Молодіжної ради Анна Бенцак та Юрій Палюшок отримали нагороди за активну волонтерську роботу до Дня державності.

Вдячні вам за вашу позицію!