k2FtbBdWr1

МОН і ЮНІСЕФ розробляють практикум із мінної безпеки «Здоров’я, безпека та добробут»

Міністерство Освіти і Науки спільно із ЮНІСЕФ розробляють практикум із мінної безпеки до шкільного курсу «Здоров’я, безпека та добробут»

МОН та Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine спільно розробляють практикум із мінної безпеки для школярів. А для вчителів буде доступний онлайн-курс із викладання мінної безпеки для дітей різного віку.

Зараз вчителі вже можуть користуватися посібником із детальними планами, а також презентаціями для уроків із мінної безпеки, адаптованими для початкової та середньої шкіл (cutt.ly/OwgszFyn)

У співпраці із дитячими психологами та експертами в мінній просвіті ЮНІСЕФ розробив інтерактивні матеріали, які легко та доступно пояснюють дітям правила безпечної поведінки на територіях, що можуть бути забруднені мінами.

Ці матеріали можете завантажити на вебсайті «Все про мінну безпеку» (https://bezpeka.info/) та в бібліотеці корисних матеріалів «Спільнотека» (https://spilnoteka.org/catalog/) і вивчати з дитиною вдома чи з учнями на уроках. Адже безпека — це пріоритет №1!

Приблизно 30% території України — потенційно небезпечні через вибухонебезпечні предмети. Станом на 30 липня від мін та інших вибухонебезпечних предметів уже постраждали 100 дітей — дані моніторингової місії ООН з прав людини в Україні