На ділянці автомобільної дороги Загір’я-Суха Долина дорожники почали капітальний ремонт

Сьогодні, 13 серпня, дорожники розпочали капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141219 Загір’я – Суха Долина – (Київ-Чоп) на ділянці км 2+500 – км 7+216.

Дорогу ремонтують у межах Президентської програми «Велике будівництво». Відремонтувати мають 4 кілометри дороги від села Кугаїв до села Раковець, що у Львівському районі. Цю ділянку облаштують з хідниками та велодоріжкою.

Як повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко, ремонт цієї ділянки дороги планують завершити уже наступного року.

З Державного дорожнього фонду на ремонт виділили фінансування на суму в 40 млн гривень.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація «Шляховик-Т».