k2FtbBdWr1

На Львівщині відбудуться рейтингові міжнародні велозмагання (+відео)

На велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту завтра, 27 липня, стартують міжнародні змагання з велоспорту на треку LVIV OPEN CUP. Їх організовує Міністерство молоді та спорту України, Управління молоді і спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерація велосипедного спорту України та обласна федерація велоспорту.

«Це перші офіційні міжнародні змагання з велосипедного спорту, які Львівщина прийматиме після карантинної паузи. Інтернаціональні змагання з велосипедного спорту на треку відбудуться під егідою Міжнародного союзу велосипедистів. Вже зареєструвались для участі команди з Польщі, Литви та Білорусі», –  розповідає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Сьогодні – день приїзду команд. Боротьба за медалі розпочнеться завтра о 10.00. Дорослі змагатимуться у гонках омніум, скретч, медісон, кейрін, спринт. Юніори змагатимуться у скретчі та груповій гонці.

«Такі змагання на Львівщині відбудуться вже не вперше. Для наших велосипедистів це не тільки можливість вдома позмагатись з сильними суперниками, а й заробити бали до міжнародного рейтингу. Крім того, за сам факт проведення таких змагань Україна отримає додаткові очки у рейтингу серед національних федерацій», – зазначає директор змагань Роман Селіверстов.

Нагадаємо, на Олімпійських Іграх у Токіо виступить львівська велосипедистка Олена Старікова. Вона змагатиметься у гонках кейрін, спринт та командний спринт. Свій виступ на Олімпіаді Олена розпочне 2 серпня.