На Львівщині вивчають імунітет до коронавірусу

_1623409775_613x322_3_0_nw

З 7 червня 2021 року на території Львівської області, як і всієї України, проводиться сероепідеміологічне дослідження розповсюдженості антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2, що спричиняє гостру респіраторну хворобу COVID-19. Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Дослідження передбачає забір зразків крові з вени з наступним визначенням антитіл класу Ig G до коронавірусу SARS-CoV-2, а також проведення опитування безпосередньо у домогосподарствах. Вони були вибрані випадковим чином відповідно до методології дослідження з метою отримати репрезентативну вибірку для всього населення України.

Дане дослідження реалізуються у партнерстві п’яти організацій: Центр громадського здоров’я МОЗ України, Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка, Центр соціальних експертиз ім. Ю. Саєнка, Медична лабораторія «Діла» та Товариство Червоного Хреста України. Також залучені департаменти охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій, заклади охорони здоров’я та окремі медичні працівники.

Львівська обласна державна адміністрація підтримує та сприяє проведенню таких досліджень.

Населені пункти області, обрані для проведення сероепідеміологічного дослідження:

• Дрогобицький р-н (м. Борислав, м. Дрогобич, м. Стебник, с. Зимівки, с. Орів, смт Східниця)
  • Золочівський р-н (м. Броди, м. Броди, с. Будиголош, с. Грабова, с. Гаї-Смоленські, с. Пониква, с. Липина, с. Орани, с. Топорів, с. Заболото, с. Леньків, смт Підкамінь, с. Стрихалюки)
  • Львівський р-н (м. Кам’янка-Бузька, м. Львів, с. Верени, с. Колоденці, с. Підгайчики, с. Косичі, с. Шопки, с. Потелич – вул. Шевченка, с. Хитрейки, с. Цитуля, смт Брюховичі)
  • Самбірський р-н (м. Самбір, с. Задністря, с. Тур’є)
  • Стрийський р-н (с. Довголука, смт Верхнє Синьовидне, смт Розділ, смт Славське)
  • Червоноградський р-н (с. Торки, смт Жвирка)
  • Яворівський р-н (м. Новояворівськ, с. Віжомля, с. Добростани, с. Кертинів, смт Немирів)

Розповісти у соціальних мережах

ОСББ області отримують відшкодування за кредитами на заходи з енергомодернізації
На Львівщині зафіксовано 94 нових випадки захворювання на коронавірус
18 травня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарсько...