k2FtbBdWr1

На Львівщині за встановлене обладнання, що використовує ВДЕ, у грудні відшкодували 150 тис грн

В межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» ще десяти учасникам відшкодували частину вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств на загальну суму 150 тис грн.

Інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Загалом з початку дії Програми вже 61 мешканцю області відшкодували понад 992 тис грн.

Станом на 1 листопада 1718 сонячних електростанцій працює у приватних домогосподарствах області, загальна потужність яких складає 40,6 МВт.

Вироблену генеруючими установками електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

«Цьогоріч «Комплексна програма підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» у напрямку відшкодування частини власних коштів за встановлення обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії, виконана на 99% », – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Богдан Кейван.