В межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» ще сімом учасникам відшкодовано частину вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств на загальну суму 105 тисяч гривень.

Від початку дії Програми 68 мешканцям області відшкодовано 1 млн 97 тисяч гривень.

Станом на 1 грудня поточного року 1794 сонячних електростанцій працює у приватних домогосподарствах області, загальна потужність яких складає 42,7 МВт. Вироблену генерувальними установками електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

«23 грудня на сесії Львівської обласної ради ухвалили рішення №335 «Про внесення змін до Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки», в якому, зокрема передбачено в обласному бюджеті на 2022 рік фінансування даного напрямку Програми у розмірі 1,5 млн гривень. Отож, запрошуємо жителів області скористатись фінансовою підтримкою в межах зазначеної Програми у 2022 році», – зазначив т.в.о. директора департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Мар’ян Мороз.