З 20 січня 2023 року розпочинається прийом заявок та документів на участь у Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки у 2023 році.

На фінансову підтримку сільського господарства у Львівській області з обласного бюджету у поточному році спрямували 34,2 млн грн. Кошти виділяють як фінансову підтримку на такі заходи:

Фінансова підтримка через компенсацію відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу;

Фінансова підтримка на зворотній основі як пільгові кредити:

– на реалізацію бізнес планів у сільському господарстві;

– на реалізацію бізнес-планів зі створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції;

Фінансова підтримка через часткову компенсацію вартості насіння;

Фінансова підтримка як дотації за приріст поголів’я корів;

Фінансова підтримка в органічному виробництві як бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь.

Право на фінансову підтримку мають суб’єкти підприємництва – юридичні особи або фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції.

Більш детально з умовами програми та формою заявки, які подають для участі у Комплексній програмі можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Львівської обласної військової адміністрації:

https://loda.gov.ua/ (сторінка Департаменту в рубриці «Корисна інформація»).

Отримати консультацію щодо участі в Комплексній програмі можна в робочий час за тел. (032) 255-50-62, + 38 (066) 718 09 18, +38 (067) 802 85 20, +38 (067) 609 36 06