На Львівщині  від початку війни працевлаштовано близько півтори тисячі ВПО

З часу повномасштабної війни в області працевлаштовано близько півтори тисячі осіб, що переїхали на Львівщину з районів ведення бойових дій або тимчасово окупованих , – про це інформує Львівський обласний центр зайнятості.

Так, за п’ять місяців 2023 року послугами спеціалістів Львівського ОЦЗ скористалися 1558 внутрішньо переміщених осіб, з них 1200 отримали статус безробітного. Забезпечено роботою 318 переселенців, у тому числі 242 безробітних.

В основному вони влаштовані в заклади оптової та роздрібної торгівлі (23,2%), підприємства переробної галузі (22,7%), транспортної галузі (9,4%), сфери освіти (8,4%), на фірмах, що ведуть діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (7,4%) тощо.

Станом на початок червня 2023 року роботу за посередництва служби зайнятості продовжують шукати 280 безробітних з числа ВПО, 82,5% з котрих становили жінки. Більшість переселенців – 104 особи – це клієнти Львівської філії ЛОЦЗ, 54 – Стрийської, 43 – Дрогобицької, 23 – Золочівської, 22 – Самбірської, 19 – Червоноградської, 15 – Яворівської філій Львівського обласного центру зайнятості.