На Львівщині ВПО та місцеві мешканці продовжують отримувати безкоштовну допомогу та підтримку

Впродовж тижня у консультативно-координаційному центрі м.Кам’янка-Бузька,який діє при Львівській РВА,працювали фахівці благодійних фондів та міжнародних організацій. Зокрема:

✔ Працівники БО Право на захист,передали чергову допомогу для дітей від 1до 3 років,з числа внутрішньо переміщених у вигляді підгузок.

✔Юридичні консультації для внутрішньо переміщених осіб та мешканців ОТГ Львівського району,проводив представник БО Данська рада у справах біженців.

✔ Психолог БО Людина в біді,провела індивідуальні консультації для дітей з числа ВПО та їх батьків у МКП готелю “Гелікон “смт.Запитів та в ККЦ м.Кам’янка-Бузька.

Довідково: У Консультативно-координаційному центрі можна отримати: психологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу, скерування до лікаря тощо. Такі центри діють по всій Львівщині. Щоб дізнатися адресу ККЦ у вашому районі зателефонуйте на гарячу лінію 112.

Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицький Консультативно-координаційні центри працюють у кожному районі Львівщини. Координаторкою Координаційний центр при ЛОВА є радниця начальника Львівської обласної військової адміністрації Галина Бордун.