k2FtbBdWr1

На Львівщині змонтували новітній КТ для діагностики та лікування патологій органів і систем

У Львівському обласному клінічному діагностичному центрі інсталювали сучасний комп’ютерний томограф General Electric Optima CT520. Медичне обладнання придбане у рамках одного зі спільних проєктів Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку.

Завдяки появі сучасного обладнання у медзакладі зможуть надавати складніші медичні послуги пацієнтам із патологіями, використовуючи найновітнішу методику діагностування. 
Лікарі зможуть оперативно і безпечно діагностувати патологічні стани, проводити диференційну діагностику, визначатись із подальшою тактикою лікування пацієнта тощо.  Наразі у медзакладі щорічно отримують потрібну медичну допомогу близько 150-160 тис пацієнтів та понад 45 тис. проходять обстеження.  Наявність нового КТ дозволить розширити кількість та якість надання послуг у центрі. Планується, що за допомогою обладнання лікарі зможуть обслуговувати ще 10-20 додаткових пацієнтів на день. 
Також важливо, що Львівський обласний клінічний діагностичний центр є базою для інтернів, тож нова техніка потрібна, аби лікарі-початківці здобували практичні знання і мали змогу вчитися діагностиці на новітньому обладнанні. 
Наразі комп’ютерний томограф вже змонтовано в діагностичному центрі,  медичний персонал проходить кваліфіковане навчання для подальшої роботи з обладнанням. Після надання відповідного дозволу на право експлуатації КТ від ДІЯР апарат почне свою повноцінну роботу.

За інформацією сайту Міністерства охорони здоров’я України.