k2FtbBdWr1

На пілотну програму інноваційного розвитку додали фінансування

Сьогодні Львівська обласна рада підтримала ініціативу Львівської ОДА щодо збільшення фінансування Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки.

Фінансовий ресурс програми збільшили на 539 тис грн.

Це дозволить реалізувати ще один додатковий інноваційний проєкт. Він стане 9, який реалізують в межах Програми.

Зазначимо, що в межах Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021-2025 роки подали 14 інноваційних проєктів від 7 закладів вищої освіти, інноваційних парків та бізнесу.

Конкурсна рада обрала 8 проектів-переможців, з яких 4 екологічного спрямування, 1 із залученням учасників АТО, 1 спрямований на галузь медицини, 1 орієнтований на розвиток с/г, 1 проєкт розвитку штучного інтелекту.

«Дією Програми вже охопили 4 вищих навчальних заклади та 1 науковий парк, 65 науковців, з яких 19 – молоді вчені. Понад 3 млн грн співфінансування залучили від партнерства бізнесу та науки. Власне налагодження співпраці влади, бізнесу та науки є ключовим завданням пілотної Програми», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.