На установчих зборах затвердили склад молодіжної ради при Львівській ОДА

При Львівській ОДА розпочала роботу молодіжна рада. Наприкінці минулого тижня відбулись установчі збори з формування її складу. На порядку денному було 11 питань, зокрема, обрання лічильної комісії, заслуховування звіту ініціативної групи, розгляд та затвердження положення про діяльність ради, обрання голови та інше.

«Для нас важливо створити партнерський орган, який би міг якісно співпрацювати з обласною владою та надавати консультативну допомогу у питаннях розвитку молодіжної політики в області. Кожен з вас – делегат від своєї громади, організації чи навчального закладу, точно розуміє питання та потреби молоді, тому для Львівщини важлива партнерська складова у цих питаннях»,  – зауважив під час спілкування з молоддю Роман Хім‘як, начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Головував на зборах став Андрій Панасюк, делегований член ініціативною групою. Він провів засідання та представив результати 5-місячної роботи  до моменту підготовки установчих зборів.

«У нас 43 кандидати виявили бажання стати учасниками новоствореного органу при Львівській ОДА. 11 з них подали неповний перелік документів, або у них виявлені неточності при заповненні. Після виправлення, усі учасники визнані такими які допущені до установчих зборів. Крім того, кандидати могли вносити правки до проєкту Положення про діяльність молодіжної ради, за які на засіданні ми голосували окремо» – зазначив пан Панасюк.

Кандидати до складу молодіжної ради на  засіданні проголосували за повний склад ради у кількості 43 особи та надали можливість та рівний доступ таким чином усім учасникам, не враховуючи їх відсутність на зборах.

За крісло голови ради боролись 4 кандидати – Орест Юрійович Борис, кандидат від Молодіжної ради при Добросинсько-Магерівській сільській раді;  Богдан Юрійович Юрків, кандидат від Сколівської міської ради;  Богдан Ігорьович Талатура, кандидат від громадської організації «Європейська молодіжна асоціація» та Борис Михайлович Пошивак – делегат від ГО «Студентське братство Львівського національного університету імені Івана Франка».

Кожен із делегатів презентував програму своєї роботи як голови ради на майбутню каденцію. З відривом в 1 голос перемогу здобув Богдан Талатура, він і став новопризначеним головою молодіжної ради при Львівській ОДА.

До слова, склад молодіжної ради обрано на 2 роки. Скоро на сторінці ОДА з‘явиться окремий розділ про діяльність ради, де висвітлюватиметься актуальна інформація та можливості залучення молоді до діяльності новоствореного органу.