Напередодні свята привітали працівників лісового господарства

Щорічно у третю неділю вересня відзначається День працівників лісового господарства – професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України.

День працівників лісу, це професійне свято відзначають не тільки фахівці лісового господарства, лісової охорони, лісозаготівельних, целюлозно-паперових, деревообробних підприємств, але і всі ті, хто з любов’ю і повагою ставиться до лісу.
Привітати фахівців лісу напередодні професійного свята завітав у ДП «Бібрський лісгосп» радник голови Львівської райдержадміністрації Богдан Гуменюк.
Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності лісогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята лісівників нагороджено грамотами.