Нарада щодо взаємодії та співпраці між Львівською райдержадміністрацією та ОТГ

Механізм взаємодії Львівської райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громад, а також розподіл повноважень між ними, обговорили 11 травня на спільній нараді з головами місцевих рад, за участю першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика та голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули.

Окрім того, обговорили важливі питання співробітництва у сфері соціального захисту населення та в частині взаємодії служби у справах дітей райдержадміністрації та об’єднаної територіальної громади щодо забезпечення та дотримання прав дитини. Висловили позиції та бачення щодо подальшої конструктивної співпраці.
“Впевнена, що спільними зусиллями та тісною співпрацею зможемо вирішити важливі питання місцевого значення задля добробуту мешканців громад”, – відзначила Х. Замула.