Навчання щодо правильності заповнення відомостей про виборців

Питання якості надання послуг, ведення реєстру виборців обговорювалось сьогодні під час zoom-наради під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Ірини Шурпяк з керівниками Центрів надання адміністративних послуг, органів реєстрації місця проживання мешканців територіальних громад та відділів ведення Державного реєстру виборців Львівщини.

Проінформовано присутніх стосовно подання відомостей про виборців (осіб), зокрема: форми, вимоги, правильність заповнення. Розглянуто практичні ситуації. Також наголошено, що цього року всі громади мали можливість перейти на новий «Реєстр територіальних громад», у який органи реєстрації повинні заносити інформацію про своїх мешканців і в якому здійснюють прописку/виписку та різноманітні зміни.