Подати заявку на ліцензовані курси від туроператора «Відвідай», центру «Мандри-Плюс» та Львівської асоціації розвитку туризму ще не пізно, а вже навесні при успішному навчанні ви отримаєте бажаний сертифікатпро присвоєння кваліфікації гіда, екскурсовода та нову, цікаву і популярну професію.

Туроператор «Відвідай» розпочинає курси за напрямком Карпати та Закарпаття і запевняє після їхнього навчання, професійним гідом може стати кожен, головне – бажання. У програмі: теоретичні заняття від кращих гідів Львова,акторська майстерність,заняття з ораторського мистецтва та з успішного запам’ятовування, майстер-класи з надання першої домедичної допомогита інші цікавинки.

За спостереженням працівників, понад 70% випускників перетворили хобі подорожувати в роботу мрії. Старт курсів у жовтні, випускний – травень 2022 року. Дати проведення занять: щовівторка та щочетверга. Час: 19:00-21:00. Вартість одного заняття – 85 грн. Телефонуйте вже зараз: (096)5106360,(066)5404037.

З 4 жовтня стартують курси від Львівської асоціації розвитку туризму. Організатори гарантують високу професійність, незабутні враження та спогади, унікальні мандрівки, неоцінимі знання. Асоціація щоденно працює над розвитком туризму Львівщини та допомагає зберігати архітектурну, сакральну і багатокультурну спадщину вже, як 20 років.

Основні теми навчання: «Пішохідна екскурсія – старе місто», «Оглядова автобусна екскурсія», «Оперний театр», «Личаківський цвинтар». Слухачі курсів забезпечуються роздатковими матеріалами.Після закінчення курсу та успішного складання іспитів студенти отримають: ліцензоване свідоцтво і бейдж екскурсовода і гіда перекладача. Запис за телефоном:(098)3046938

За словами керівниці управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталі Табаки, профільна галузь потребує кваліфікованих фахівців туристичного супроводу, зокрема англомовних.

«На Львівщині відновлюється потік іноземних туристів, для яких гід стає місцевим другом, який знайомить з історією, культурою та гастрономією регіону. Важливо аби це були й справді фахівці, що пройшли відповідні курси навчання та мають відповідні навики в супроводі і в наших гостей залишилось бажання повернутись та подорожувати Львівщиною», – зазначає Наталя Табака.

З 15 жовтня на 22 ліцензовані Курси екскурсоводів містом Львовом запрошує Центр «Мандри-Плюс». Після закінчення навчання випускники зможуть супроводжувати до Львова і по Львову туристів, які відпочивають та лікуються у місті, прослухають цікаві лекції з історії, архітектури, мистецтва, пам’яток і легенд міста Львова. Зокрема від викладачки Наталії Зубик. У 2008 жінка записалась на курси, а з 2012 почала викладати у школі і цьогоріч вже готується до зустрічі з 10-м потоком майбутніх гідів Львовом.

«Впевнена, кожен, хто сюди потрапить, стане фанатом Львова,а ще отримає нових друзів,а ще перестане нарікати на львівську погоду,а ще… більше ніколи не буде нудьгувати», – каже пані Наталія.

Початок курсів – 15 жовтня. Більшість лекцій буде проводитися онлайн у вечірній час, частина – буде записана на відео. Довідки за номерами:(067)3380947, (067)6731546.