k2FtbBdWr1

NAZOVNI – міжнародна платформа для глобалізації бізнесу

Міжнародна платформа NAZOVNI призначена для надання дипломатичного сприяння українським експортерам на зовнішніх ринках. Обов’язковими умовами для роботи з платформою є:

• реєстрація підприємства на території України;

• підприємство є виробником та/або експортером продукції/послуг; !!!NAZOVNI не співпрацює з посередниками, які безпосередньо не експортують самостійно, або які надають платні послуги для інших компаній по експорту їх продукції;

обов’язково наявність презентації та комерційної пропозиції англійською мовою (система надає можливість завантаження згаданих документів);

• обов’язково наявність сайту англійською мовою;

• контактна інформація представника компанії, який вільно володіє англійською (іноземною) мовою для оперативної та ефективної комунікації з представниками МЗС України, посольств та іноземних партнерів (в т.ч. моб телефон з WhatsApp або іншим месенджером).

Посилання на реєстрацію до каталогу українських товарів та послуг, зареєстрованих МП Nazovni, який активно використовується в роботі закордонних дипломатичних установ з іноземними партнерами: https://bit.ly/3v8MByj.

Міжнародна платформа NAZOVNI призначена для надання дипломатичного сприяння українським експортерам товарів та послуг комерційного використання на зовнішніх ринках. Міжнародна платформа NAZOVNI не розглядає заявки щодо товарів та послуг військового та подвійного призначення.

У разі недотримання згаданих вище правил та вимог, експортеру буде відмовлено в реєстрації та розгляді заявок на платформі.