Нове інфекційне відділення відкрили у Дрогобицькій міській дитячій лікарні

Сьогодні у головному корпусі Дрогобицької міської дитячої лікарні після реконструкції відкрили оновлене інфекційне відділення. До цього часу відділення розташовувалося у окремому двоповерховому адаптованому приміщенні, якому більше століття. Ремонтні роботи на об’єкті завершили напередодні, 4 жовтня.

Нове відділення   розраховане на  30 цілодобових  ліжок дитячої інфекції, з них 20 – боксованих. Під час реконструкції облаштували сучасну індивідуальну систему вентиляції та біологічної очистки повітря всіх приміщень, санвузли, пральню, оновили меблі та медичне обладнання.

Реконструкція дитячого інфекційного відділення забезпечить надання медичної допомоги дітям з інфекційною патологією цілого регіону з дитячим населенням понад 40 тис дітей, і в склад якого входять міста Дрогобич, Стебник, Трускавець, Борислав, а також дітям, які перебувають на відпочинку у санаторно-курортних закладах Трускавця та Східниці, в сучасних європейських умовах.

Вартість реконструкції склала понад 6,5 млн грн, з яких 5,8 млн – кошти місцевого бюджету, 726 960 грн – субвенція соціально-економічного розвитку з державного бюджету та позабюджетні кошти.

У відкритті оновленого відділення взяли участь – директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, голова Дрогобицької міської ради Тарас Кучма, директор лікарні Оксана Стебельська, начальник відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба.

Фото: Дрогобицька міська рада