k2FtbBdWr1

НСЗУ підвищила тарифи за лікування хворих на COVID-19

З 1 листопада цього року Національна служба здоров’я України підвищила тарифи за лікування хворих на COVID-19 у стаціонарних медичних закладах до 634,3 тис грн на одну команду. У порівнянні з початком року тариф зріс на 14,5%. Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Відповідні зміни до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 1199 від 17 листопада 2021 року.

Розмір оплати залежить від кількості медичних команд, які надають допомогу пацієнтам, інтенсивності роботи закладу та навантаження на медпрацівників.

НСЗУ оплачує лікування хворих на коронавірус після звіту про зроблену роботу та кількість пролікованих пацієнтів медичними закладами. Таким чином медзаклади, в яких лікуються хворі на COVID-19, зможуть отримати підвищені виплати уже за листопад.

За даними Національної служби здоров’я України договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій за напрямом послуг – надання стаціонарної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19,  уклав 21 медичний заклад області на суму 802,6 млн грн, з яких оплачено – 709,9 млн гривень. Торік такі видатки становили 673 млн гривень.

Додаткова інформація по темі за посиланнями: 1та 2.