Щоб допомогти людям подолати невизначеність і зрозуміти, як діяти в критичних ситуаціях, продовжуємо формат відкритих зустрічей з фахівцями.

Черговий діалог відбувся для мешканців Добросинсько-Магерівської та Рава-Руської громад. На запитання родин відповідали представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, ТЦК та СП, поліції, Пенсійного фонду та соцзахисту. Від Львівської РДА зустріч модерував заступник голови Ігор Гуменюк.

Про що говорили:

– юридичні алгоритми: які кроки робити, якщо військовий зник безвісти, та як правильно проходити процедуру ДНК-експертизи;

– інформаційна безпека: як захистити себе від шахраїв, які часто намагаються маніпулювати рідними у їхньому найвразливішому стані;

– соціальні гарантії: як без зайвої бюрократії оформити передбачені державою виплати та пільги.

Допомога на місцях.

Працюємо спільно, щоб підтримка ставала ближчою. Так у Добросинсько-Магерівській громаді вже працює фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, а в Рава-Руській – таких фахівців двоє. До них можна звертатися для індивідуального супроводу та допомоги з документами безпосередньо у своїй громаді.

Такі зустрічі координуються мережею центрів підтримки цивільного населення при Львівській ОВА. Дякуємо за ініціативу начальнику Львівської ОВА Максим Козицький та керівниці центрів Галина Бордун.

Контакти для консультацій у Львівському районі:

Офіс допомоги: 067 471 00 83.

Координаційні центри:

м. Городок, вул. Львівська, 1 А;

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27;

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4.

Карта центрів: loda.gov.ua/project/57381